Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek ez igaz és működik...

Szerintetek ez igaz és működik vagy egy rohadt nagy átverés lapul meg valahol a dologban? Mert kéne nekem egy kis pénz de már nem tudom honnan szedjek. :S

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 12. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Elvileg igen, a gyakorlatban NEM!


Mivel a te tőkéd adott, egy x számú duplázás után már nem tudod a téret emelni, és bukod a teljes összeget!

Az elején hagynak nyerni, de utána ugyis kifogsz egy olyan sorozatott ahol mindig vesztesz. Ezt a nódszert a kaszinok is ismerik (a normál kaszinokban tiltják is).


Egy euros alappal indulva 1+2+4+8+16=31 után az ötödik körben nyerhetsz 32-t azaz 1 eurot! Ha nyersz és nem bukod el!


"Martingale Stratégia (duplázó stratégia)


Ez az egyik legismertebb, és legtöbb helyen leírt stratégia. Ez egy nagyon könnyű stratégia. A stratégia lényege, hogy minden felrakott tét elvesztése után, duplázzuk a tétet, és visszarakjuk ugyanoda. Ezzel a stratégiával azt érjük el, hogy ha négy körön keresztül veszítünk is, de az ötödik körben nyerünk, akkor visszanyertük a pénzünk, plusz még egy kicsit. Ennek a stratégiának a hátránya, hogy ha sok körön keresztül nem nyerünk elveszíthetjük az összes pénzünk. A kaszinók úgy szokták kivédeni, hogy maximalizálják a feltehető összeget."

[link]


[link]



Volt ismerösöm aki komoly pénzt bukott el ezen!

2011. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Te nem tanultál matematikát?


Emberek szerepelnek a mónika showban, vannak akik aszerint irányitják az életüket hogy a hold látható az égen vagy sem, vannak akik a vallás mögé bújva irtják ki egymást, van aki úgy szokna le a cigarettáról hogy rákötnek egy 'rezgő csodagépet' ami semmit sem csinál és erre hajlandó hetente 5-10eFt-t is áldozni, vannak akik jósmüsora telefonálnak be marikának percenként 800-ért és most itt vagy te a kérdéseddel.

Hihetetlen hogy ebben az országban én vagyok szegény.


Tehát kérdezném még egyszer: te tanultál valaha matematikát?


Tegyük fel hogy nem, ennek eldöntéséhez még az sem kell.

Ha ez a módszer müködne (hangsúlyozom hogy nem) miért tenné ezt elérhetővé ő mindenki számára?


Számold ki ha 10x ellenkező szín jön ki mennyi pénzt kell feltegyél 1 vagy 2 euros indulóval.

Csak egy kis adalék ehhez az elmélethez: az egyik kaszinóban a csúcs 64x egymás után ugyanaz a szín. Azt javaslom ezt már ki se számold.

2011. ápr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem azt kértem hogy játszd a bunkót csak egy rohadt nem is megtette volna...

Képzeld járok suliba és most írtam egy majdnem hibátlan matek próba érettségit!

Mielőtt még kijelentenéd h "hülyegyerek! számolj már!"

2011. ápr. 12. 16:18
 4/10 anonim ***** válasza:

De nem azért született meg a kérdésed mert nem számolsz? Mielött feltetted volna a kérdést - ha máshogy nem megy - elő kellett volna kapni egy calculatort.


Köszönömöt illene mondanod azért mert felnyitottam a szemed és nem megsértődni itt. A lelked ápolására majd ott lesz a csajod, azt ne tőlem várd el.

Kérdeztél, a válasz pedig az amit leirtam, bármennyire is fáj.

2011. ápr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem a válaszoddal volt a bajom hanem a modoroddal!

A köszönömről meg annyit: kösz h válaszoltál csak éppen lehetett volna normálisan is...

2011. ápr. 12. 16:47
 6/10 anonim válasza:
Pár évvel ezelőtt én is elkezdtem rulettezni,de csak kaszinókban golyóssal,kb. 4 hónapig működött a stratégiám és akkor jött egy 12 es fekete széria utána 0 és megint fekete... Utána jöttem rá hogy csak a szerencsémnek köszönhettem hogy addig nem fogtam ki ilyet (a végén maradtam + 7000 ft nyereséggel),azóta nem is játszottam és nem is fogok nem szeretném újra átélni amit akkor,az online rulett meg a többi netes kaszinó játék meg a rejtőzködő szenvedélybeteg játékfüggőknek lett kitalálva.
2011. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs a modorommal.

Hogy megértsd képzeld el ennek az ellenkezőjét: a kérdésedre nagyon barátságosan azt válaszolom, hogy persze, ez tök jó dolog, már én ebből élek egy évtizede, nyugodtan tedd fel minden pénzedet, sőt apádét is akkor még több lesz a nyeremény.


Ha valaki, igy és itt ezt a válaszolná neked, hogy ez müködik már mennél is felpakolnád a lovédat?

Ez komoly?

Azt hiszem még nyersebbnek kellett volna lenne, mert a szemed még mindig nincs nyitva.

2011. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én meg azt hiszem hogy itt nem én vagyok a hülye mert egyáltalán nem érted amit mondok!

Gondolkozz hogy most mekkora hülyeséget mondtál...

2011. ápr. 13. 05:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy melyikünk itt a buta az már ott eldölt hogy te tetted fel ezt a kérdést és nem én.
2011. ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tudod mit? Nem érdekelsz! Nem fogom egy ilyen értetlen marha miatt magamat idegesíteni! Ha nem érted a problémám akkor nem magyarázom el!

A többieknek köszönöm a választ te meg csinálj amit akarsz!

Leszarom!!!

Kiszálltam!

2011. ápr. 13. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!