Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet megváltoztatni a...

Hogyan lehet megváltoztatni a Windows Live ID-t?

Figyelt kérdés

Próbáltam, létrehoztam egy újat, de:

A Windows Live ID azonosító (***@gmail.com) nem érhető el.

/

Most linkeltem hozzá a jelenlegihez, de úgy sem ment. Valakinek sikerült már megváltoztatni?


2011. ápr. 10. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha hotmailes van akkor nem lehet.

Ha valami freemailed van vagy ilyesmi, akkor windows livenál jobb felül nevedre rákapcsolsz, Account, ott lesz, hogy windows live id, CHANGE, megváltoztatod és kész.

Lehet elveszettnek tenni a régi email címet is meg stb. Van sok sok angol leírás róla.

Aztán ha cseréltél ID-t, min 48 óráig egy lelket nem fogsz látni msnen, mindenki offline lesz, ennyi idő az átállás.

2011. ápr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Beírom a címet, de azt írja ki: A Windows Live ID azonosító (***@gmail.com) nem érhető el. A csillagok helyén az email fiókom, csak kicenzúráztam:)

Amit le akarok cserélni cím, az is saját Anonymailos fiók.

2011. ápr. 10. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert már foglalt. Már csináltál akkor ezen a néven. Azt töröld és utána csináld a váltást.
2011. ápr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!