Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebookon meg lehet nézni,...

A Facebookon meg lehet nézni, hogy ki hányszor nézte meg a profilodat?

Figyelt kérdés
Mert van a stalkers alkalmazás, hogy want to see who is viewving your facebook profile and photos, ami bejelöli aki eddig megnézte. Tovább is enged, kiírja rejtélyesen, hogy xy 36-szor megnézte az utóbbi egy hétben. Viszont egy iq tesztet kell kitölteni, vagy iphone nyerés, szal lehet kamu az egész, mer abból nem enged tovább. Nincs ilyen progi?
2011. ápr. 9. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Nah Mr.Facebookb*zi, egy programot nem igen fogsz összekpcsolni facebookal, mivel h ki hányszor nézte meg az adatlapod stb az a facebook szervében van. amit meg bajosan fogsz feltörni és kilesni a több milliárd közül a neved(ami kódolt persze) és megnézni :)
2011. ápr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez v.mi vírusos nyavalya, ne használd!
2011. ápr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A 2.nak köszönöm, az elsőnek pedig annyit, hogy (amellett, hogy kulturált hangnemben is meg lehet szólítani a másikat) mért nem képzelhető el az, hogy már más feltörte ezt és írt egy ilyen programot hozzá?
2011. ápr. 9. 23:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen hogyne, feltörik a facebookot és csinálnak egy ilyen programot rá. Gondolkodni nem ártana néha :\ ez csak egy újabb alkalmazás ami "spameli magát" és idegesíti a jónépet
2011. ápr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"mért nem képzelhető el az, hogy már más feltörte ezt és írt egy ilyen programot hozzá?"

Heheheheheeeee. Azért nem, mert vannak emberkék, akik értenek hozzá és nagyon sok pénzt kapnak azért, hogy ne törhessék fel a szervereiket és a fészbúkot, mint programot.

A laikusoknak furcsa gondolataik vannak ám.

Ilyen dologok feltörése általában emberi tényezőből fakad. Pl. az egyik adatbázis adminisztrátort kirúgják és a jogait csak utána veszik el (itt egy hiba), az meg szépen lenyúlja az adatokat, vagy megbsza a rendszert.

Persze ilyet nem szoktak, de biztos előfordult már.

2011. ápr. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pedig ilyen helyzetekre gondoltam, biztos rengetegen dolgoznak ott, egy kirúgott ember, elkövethet ilyet. Na mind1, köszönöm a válaszokat, én is hasonlóan gondoltam, a dolgot, nem is töltögettem ezeket az iq teszt meg ilyeneket, mert onnan már sejtettem, hogy kamu.
2011. ápr. 10. 10:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!