Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Érdemes tagja lenni a Facebook...

Érdemes tagja lenni a Facebook közösségi oldalnak?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy melyiken érdemesebb fent lenni... IWIW vagy Facebook...
2011. ápr. 5. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

a facebookon mostmár kimondottan többen vannak.

én kb 3-4 éve regisztráltam alig találtam meg 5-10 ismerősöm ,most pedig majdhogynem mindenki fent van.

Hihetetlen mértékben fejlődik.Nem is olyan bonyolult.


És jegyezz meg valamit,diákoktól halottam;)

Myvip a romáké,

Iwiw a szülőké és a tanároké,

Facebook meg az értelmiségé:)

2011. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Miért melyikből volt már bármiféle hasznod? Érdemes? :)
2011. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem okosabb, ha nem regisztrálsz. Mivel azok az emberek, akik számodra fontosak vagy fontos, vagy nekik így is úgyis fel fogják venni veled a kapcsolatot. De a második érvem ellene az adataid védelmével függ össze. Mivel ebben az informatikai rendszerben a legtöbbek olyan bizalmasnak mondható adatokat is tárolnak, mint pl születési év -> életkor ł születési hely -> jelenlegi lakhely családi állapot és még sorolhatnám… De nem ez a legrosszabb. A programozók világában nincs olyan szoftver, ami törhetetlen volna. És ez pontosan ugyan úgy vonatkozik a webes alkalmazásokra is. És szerintem a másik probléma az, hogy mi lesz akkor, ha mondjuk például, de csak egészen véletlenül ez az egész hóbelebanc bedől és kanyi. Szerinted az adataidat, amiket feltöltöttél biztos törlik? Gondolhatod, hogy persze benne van a szerződésben. Ez mind szép és jó de volt már rá példa a történelem során, hogy nem minden történt úgy ahogy az levan írva a nagykönyvben feketén fehéren. És ez tény. A másik teóriám ugyan csak a másik feltételezésemből fakad. Szerinted adataidat biztos nem adják egészen véletlenül tovább harmadik személynek? Zárásként: Az emberek gyarlók, az egyszarvúak sem léteznek, (EZ A FONTOS RÉSZ ÉS A VICC IS: Ha használod a Google nevezetű csodát akkor már neked (nekem is) mindegy. Mivel már mindent tudnak rólad. Következtetés: Regisztrálj, nyugodt szível mivel nincs mit vesztened ezek után!)
2011. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
ha eddig meg voltál nélküle akkor ezután is. engem egyik ilyen oldal se érdekelt eddig még, de ez csak az én véleményem.
2011. ápr. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!