Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az igaz hogy befagyasztja a...

Az igaz hogy befagyasztja a gépet ha háromnál több böngésző van rajta? Egyszerre csak egyet szoktam futtatni.

Figyelt kérdés
Nekem most négy féle van rajta: Explorer, Firefox, Chrome, meg Opera. Ha igaz a feltevés akkor a Safart már nem fogom letölteni. A gépem 4 GB-s és 2,5 GHZ-s. Eddig nem tapasztaltam akadozást, csak írták hogy lassíthatja a gépet meg egy idő után felléphet az akadozás
2011. márc. 30. 17:41
 1/7 A kérdező kommentje:
bocs elírtam, Safari*
2011. márc. 30. 17:41
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem igaz.
2011. márc. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
még nem hallottam ilyesmit. ha nem egyszerre futtatod, nem hiszem. vírusirtókra szokták inkább mondani, bár nekem csak kettő van, bőven elég.
2011. márc. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen-igen csak vírusírtólnál van így,nálam is több böngésző van(4)van,hogy egyszere futtatom az összeset(ne kérdezd miért)és nincs semmi akadozás(->Win7 Intel Core 2 Duo 2,1Ghz 4gb ram)
2011. márc. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel weblapfejlesztéssel is foglalkozom, nálam alap, hogy az alábbi böngészők fenn vannak a gépemen, és sokszor egy időben futnak is.

Chrome, Firefox, Opera, Netscape Navigator, IE8, IE6 portable, Safari

Ha normális rendszered van, akkor simán lehet őket egyszerre futtatni.

2011. márc. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem három van, ebből kettő (Chrome ls Firefox4) állandóan nyitva a Tálcán, plusz még a levelező is. És mégsem lassú vagy fagy a gép. (Operációs rendszer: Windows XP Professional SP3).
2011. márc. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és ezen a gépen összesen 1.60 GHz van, az igaz, hogy Intel Atom 330 a CPU (két magú procis). Ráadásul mobilnetem van (USB stick). Nem ezzel van gond, inkább a gépeden kellene takarítani Ccleanerrel és lefuttattni a víruskeersőt.
2011. márc. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!