Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha nincs modemem (a telefon...

Ha nincs modemem (a telefon dugaljból jön egy kis doboz abban van a kábel és az egyből a gépbe megy), akkor hogyan tudnám megváltoztatni az IP címem? Van rá mód?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor az a kis doboz lehet a modem.

Milyen szolgáltatód van? Általában a szolgáltató osztja ki az IP címet, és minden újracsatlakozáskor másikat ad, vagy ha folyamatosan fönt vagy akkor időnként automatikusan lecseréli. Tehát ilyen szolgáltatónál elég bontani és újra kapcsolódni és máris megváltozott az IP címed. Ha fix IP címet osztottak ki akkor nem tudod így megváltoztatni.

2009. febr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

TV Network és sajnos fogalmam sincs, hogy fix-e az IP cím, bár valószínű, mert amit le szerettem volna tölteni az ma is és tegnap is, újra indítás után és a kábel ki-be dugaszolása után is ugyanazt írta ki. Hogy ezen ai IP címen nem tölthetek le, próbáljam meg más IP címmel. :(

Akkor ezek szerint nem lehet megoldani a dolgot?

2009. febr. 25. 11:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt a helyzetem éna hálókártya MAC címének vátoztatásával tudtam kicsikarni új IPt
2010. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!