Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPC-nél, hogy tudok ip címet...

UPC-nél, hogy tudok ip címet váltani? Dinamikus, csak letöltéshez nem vált gyorsan! Van mac adressem!

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
MAC-címe mindenkinek van... Csatlakozz le, majd vissza a netre, és ha dinamikus, akkor váltani fog.
2011. márc. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!gugliztam már elég sokat ez ügyben, a mac adress changerre gondoltam!Elnézést a pontatlanságért.Ezt hogyan kell használni?
2011. márc. 24. 21:36
 3/8 A kérdező kommentje:
A le -fel csatlakozás nem jött be.Azt olvastam,hogy kb.72 óránként váltanak ip-t!Ez gáz!Csak sajnos ezt a progit, csekély angoltudásommal nem tudom használni. please.....
2011. márc. 24. 21:40
 4/8 anonim ***** válasza:
A mac-cím a hálókártyád egyedi, saját címe, így abba nemigen nyúlkálnék bele.
2011. márc. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A DHCP-vel kiosztott cím is lehet állandó...
2011. márc. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pj0tr ***** válasza:
A kérdésednek mi az értelme? Inkább azt mondd el, hogy miért akarsz IPt váltani. Ha elkezded módosítgatni a MACedet akkor a UPCnél előbb utóbb el fog fogyni a gépek száma (mert a mac alapján azonosítja a gépet) és el kell kezdeni állítgatni, hogy a régieket, kidobod és bekattintod, hogy új gépet vettél, de lehet valami gyanús lesz ha naponta veszel új gépet... :D
2011. márc. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Pj0tr! Bizonyos letöltésekhez nem árt a dinamikus ip,tehát újracsatlakozásnál vált!Elvileg.Nálam nem.És ezt nem értem.Mert másik szolgáltatónál akár naponta 50-szer is újat adott!ez az értelme a kérdésemnek. :)
2011. márc. 25. 14:48
 8/8 anonim ***** válasza:

"másik szolgáltatónál akár naponta 50-szer is újat adott!"


Másik szolgáltatónál, ami DSL internetet biztosít. De kábeles szolgáltatónál szinte sosem változik az IP. Mondjuk rapid és társairól tölteni nem sikeres emberek cselekedete.

2011. márc. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!