Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mozillát megnyitottam és nem...

Mozillát megnyitottam és nem látom a tegnap bezáráskor nyitva lévő sok-sok ablakomat, hogy tudom előhozni őket?

Figyelt kérdés
minden nap mentette, most nem. nekem jó a tegnapelőtti is, amit biztos mentett, mert tegnap előhozta. van lehetőség valahogy ezt elővarázsolni?
2011. márc. 18. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudom ,nem ez volt a kérdés ,de minek görcsölni,egy ilyen semmi dolgon,hogy milyen lapokat is nyitottam meg tegnap,vagy tegnapelőtt ? Nyisd meg újra amit szeretnél,azt jónapot,szerintem .
2011. márc. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mondjuk azért mert hónapok óta nyitva vannak, mert fontos oldalak, vagy tegnap nyitottam meg, hogy ma kinyomtatom. Fogalmam sincs az oldalak címéről, vagy, hogy pontosan hány oldal és mik voltak megnyitva
2011. márc. 18. 09:09
 3/6 anonim ***** válasza:
katt az Előzmények-re
2011. márc. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az Előzményekben a tegnap megnézettet látod, vagy a múlt hónapban, ez számszerint nálam pártízezer oldal, abból nem tudom kikeresgetni melyikek is voltak sajnos
2011. márc. 18. 09:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Tegnap kilépéskor a sima Kilépésre klikkeltél, a Mentés és kilépés helyet.


Ha van GMail fiókod, és be voltál jelentkezve akkor a keresési elözményeket ott is megnézheted [link]


Egyébként csak az elözmények marad, vagy újra megkeresed az oldalakat!

Ez a tanulópénz!


Legközelebb a menteni kivánt oldalakat rakd a Könyvjelzők közé, a fontos gyakran látogatott oldalakat pedig a böngésző könyvjelző eszköztárra húzhatod a gyors elérés érdekében.


[link]

2011. márc. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi, persze ezt teszem. csak a múltkor meg az összes könyvjelzőm tűnt el szőrén-szálán
2011. márc. 18. 13:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!