Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért szrakodik állandóan a...

Miért szrakodik állandóan a hosszupuskasub?

Figyelt kérdés

Vagy csak nálam? Most éppen be se jön, egy órája meg iszonyat lassú volt. Minden oldal gond nélkül betöltődik, de az mindig nagyon lassú (már ha bejön...)


Meg annyiszor van karbantartás, dehát...


2011. márc. 17. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ingyenes illegális dolgok néha megbízhatatlanul működnek. :)
2011. márc. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D
2011. márc. 17. 16:35
 3/9 A kérdező kommentje:
Illegális? És ha töltök fel feliratot abból lehet bajom? Még nem töltöttem, de éppen akarok :D
2011. márc. 17. 16:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen elvben illegális, hiszen a filmek szövegét is védi a szerzői jog.


Nálunk ugye a letöltés még úgy ahogy elnézik, de a feltöltés már megosztás és az nálunk is tilos, akár csak a torent seedelés/feltöltés.

Persze a nem jogtiszta oprendszer is illegális, meg az mp3 is, stb. Szerintem nincs nagyon olyan home user akinek ne lenne illegális cucca.

Szóval ezen kár görcsölni.

2011. márc. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tehát rakhatok fel feliratot? Lehet belőle bajom?
2011. márc. 18. 06:56
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg törvénytelen, elvileg lehet bajod, gyakorlatilag nem hallottam még olyat, hogy valakit feliratok miatt kaptak el.
2011. márc. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oké:D köszi
2011. márc. 18. 22:12
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy bajod lenne belőle. én torrentre pakolom a cuccokat és volt már szerver lefoglalás engem nem kerestek meg :)nem teljesen egyértelmű a jogszabály. Így inkább a tarackerekre utaznak. Szerintem jogtalanul ugyanis a szerveren csak a torrent fájl, max. 1-2 kép található az elérhető tartalmakból.
2011. márc. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a másik feliratos oldalt használom - Super Subtitles:

[link]

2011. márc. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!