Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik szolgáltató a jobb az...

Melyik szolgáltató a jobb az UPC vagy a T-online?

Figyelt kérdés
most t-online-nál vagyok és eléggé...szazakad :( az UPC jobb mint a t-online? (kérlek titeket tapasztalatból válaszoljatok)
2011. márc. 16. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Megnézted azt, hogy nálad elérhető lenne az UPC szolgáltatása is?

Amúgy meg igen, a UPC-nál is szokott akadozni az internet, de hát kérem, egyik szolgáltató sem ígéri, hogy 100%-osan üzemel a szolgáltatásuk. Azért próbálnak, de hát semmire sincs garancia.

2011. márc. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy milyen szolgáltatás érdekel! Kábel vagy műholdas, TV vagy Internet?

A UPC műholdas TVje vacak!

2011. márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
T-Online korrekt. Hívd az ügyfélszolgálatot, ki fogják vizsgálni, és meg fogják oldani, hidd el! UPC-ről meglepően csak rosszat hallottam (bár a reklámjukat, a "gyorsabban töltődő földimalacot" imádom). Lehet olyan is, hogy gyors interneted van, de nem bírja a vonal, ezért szakadozik. Hívd az ügyfélszolgálatot, míg meg nem oldódik!
2011. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem,igen lehet hogy a vonalal van baj most van upc-s tv-m és t-online-os internetem hát az ügyfélszolgálatról csak annyit hogy azt mondták hogy ingyen van ere elkért a pasi 4ezer forintot a kiszállásért és még meg se javította a netet am nem tudnék mit mondani mert minek kéne nekem 500 kb/s? még jó hogy torrentezésre.. :(
2011. márc. 16. 20:14
 5/5 anonim ***** válasza:
egyértelműen a digi:)
2011. márc. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!