Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet eljutni a ddmt2...

Hogyan lehet eljutni a ddmt2 -ben a GM map re?

Figyelt kérdés

Sziasztok akik jácotok a DDMT2 őn ha valaki tudja hogy lehet eljutni a GM mapre kérlek válaszoljatok.Online játékos vagyok tehát aki tudna játékon belül odavezetni az kérem ugyszintén irja meg válaszban.Kékek nél vagyok :)


Helyesírási hibákért bocsi.(aki a helyes írás végett ír arra nem vagyok kiváncsi ha lehet mellőzük :|


2011. márc. 15. 11:54
 1/5 BleenJIn válasza:
Elméletileg sehogy.Legalábbis én még nem hallottam róla hogy el lehet oda jutni.Meg ha jól tudom a gm-map az az event-ap amimeg nincs dd-n de ha van akkor elnézést.
2011. márc. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

én úgy tudom hogy most azért vették el a portokat mert kb. 50 játékosba botlott az egyik GM a GM map on


De ki tudja a játékban nem válaszol senki :|


de azért köszi a választ :)

2011. márc. 15. 17:06
 3/5 anonim válasza:
el lehet adig juttni mert az onoka bátyám sima játékos és már most GM lett
2011. jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia.:D Elvileg itt van az event map: orkonál (ha jinno vagy)kell találnod egy várkaput..(kicsit feljebb a bejárattól) rákattolsz és kiír 4ilyen Burg-ot..3ra katt :D asszem ezaz.:D
2011. júl. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen de hogyan lehet eljutni???(ez a másodiknak szól)
2011. aug. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!