Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért tiltották le Facebookon...

Miért tiltották le Facebookon hogy hozzászólást irjak?

Figyelt kérdés
Tegnap irtam egy hozzászólást egy fényképhez(amiben semmi sértő nem volt,csak lebunkózott a lány én meg visszabunkóztam :D)aztán újra irni akarok kommentet máshova és nem engedi az jön ki hogy néhány óra és néhány nap között letiltottuk a hozzászólás irásodat mert nem használtam normálisan.De hát emberek én semmi trágár,sértő szöveget nem irtam!!!Lehetséges hogy az a lány jelentett aki lebunkózott,de hát ő kezdte!Honnan tudhatom meg ki jelentett?És pontosan meddig tart ez hogy nemtok hozzászólást irni?Akivel már volt hasonló irjon,de az is akivel még nem és tud segíteni!Köszi!Ja és még kitől kérdezhetem meg hogy miért tiltottak hogy hozzászólást irjak?(a moderátortól nem?de ki ő?)A többi minden megy rendesen csak ezzel van a gond.
2011. márc. 14. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem volt hogy egyhuzamban hatvan hozzászólást írtam, tehát floodoltam, akkor kiírt valami figyelmeztető üzenetet, hogy letilthatnak... nem lehet hogy valaki belépett hozzád és letiltott?
2011. márc. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem.Nemtudnák feltörni se a fiókom,meg olyan helyen se voltam ahol belépve maradtam volna.igaz én is elötte egy csomó hozzászólást irtam,mert lájkolós verseny van...de attól miért tiltana le?Kül csak hozzászólást nemtudok irni,a profilom megvan,szóval nem töröltek.
2011. márc. 14. 16:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Most már újra tudtam irni,most meg újra letiltott.Pedig még nem is bunkóztam,csak sok hozzászólást irtam(hogy lájkolják a képet)lehet ezért?
2011. márc. 17. 14:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Tiltva van a flood, és másodjára is ezzel érted el a tiltást. Ha nem akarod újra megkapni, akkor nem kell like-özönt indítani, mert az oldal lekapcsolja az ilyen felhasználókat.

Like-verseny? Van életetek...

2011. márc. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
és akkor mi van ha letiltott? nincs semmi közöd hozzá. miért érdekel, hogy ki tiltott le?
2011. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó marhára nincs mi.Engem tiltitott le nem téged(igaz már orvosolva van)De sztem te sem hagynád annyiban ha csak úgy letiltanák a hozzászólás irásod.Látszik milyen vagy.Elötte szólónak köszönöm a normális választ.Igaz már tudok irni
2011. márc. 18. 17:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!