Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Láthatom, h ki nézte meg az...

Láthatom, h ki nézte meg az adatlapom?

Figyelt kérdés

facebookon most van vmi uj nemtuudommi,h lathatom,h ki nezte meg az adatlapomat...de most nemtudok ezen az egeszen eligazodni:DD

segitene valaki?k9öszii


2011. márc. 14. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
NEM LEHET -.-'
2011. márc. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Egy másik topicban is leírtam, de akkor bedobom ide is:


Nem, ugyanis nagy kamu az egész. A facebook Graph API sokmindent nyomon követ de azt nem hogy ki mit hányszor nézett meg. Az alkalmazások az API-n keresztül kommunikálnak az oldallal és az adott hozzáférési szintnek megfelelően adatokat kapnak az oldaltól.


De amiről ugyebár nincs adat azt nem kaphatják meg. Arról nem is beszélve hogy a videó illusztráción a gomb a Facebook főmenübe épült be, ami ugye egy alkalmazás esetén megint csak lehetetlen.


Véleményem szerint ez a dolog 2 dolgot csinálhat, már ha csinál valamit is:


1. Ha alkalmazás akkor legfeljebb random embereket kiválaszt az ismerőseid közül mintha ők néztek volna meg.


2. Ha nem alkalmazás, hanem egy esemény, akkor láncként terjed azon naív emberek körében akik megeszik.


Ha hozzáférési engedélyt is kér (ha alkalmazás akkor márpedig fog) akkor nagy szar van, mert esélyes hogy egy adathalásszal van dolgunk, és dőlni fog a spam az e-mail fiókodba a jövőben.


Nem tudom pontosan a fentiek közül melyik mert nem néztem meg, de ajánlom kerüld nagy ívben.

2011. márc. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
utolso:köszi
2011. márc. 14. 20:08
 4/4 A kérdező kommentje:
csak attol feltem,h egy srac meglatja h nezegetem az adatlapjat ://
2011. márc. 14. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!