Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a megoldás a "401 Unauthori...

CatalystX kérdése:

Mi a megoldás a "401 Unauthorized" hibára? (többi lent)

Figyelt kérdés
Huawei EchoLife HG510-es routerem van. És már egy jó ideje nem tudok belépni a setup-ba hogy beállitsam, a szokásos ablak ugrik fel amiben beirom a Felhasználó nevet és a Jelszót, és akkor nem jön be semmi csak a "401 Unauthorized" dolog rózsaszin háttérrel...:(
2011. márc. 14. 14:41
 1/3 anonim válasza:

Próbáld meg reset-elni a routert. Ne csak áram ki áram be-vel, hanem a routereken szokott lenni egy pici reset gomb, amit mondjuk 1 ceruzával tudsz benyomni(áram alatt, értelemszerűen). És sokszor nem elég csak megnyomni, hanem benyomva kell tartani 5-10 másodpercig, amíg el nem kezd valami villogni. Utána elvileg az alapbeállítás él, tehát mindent újra kell konfigurálnod. Ilyenkor általában user name: admin password: admin szokott lenni, ne nézz utána neten h a te routereden is ezek-e az alapbeállítások.

Remélem tudtam segíteni

2011. márc. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szóval:

DE nézz utána neten, nem ne nézz utána... sorry

2011. márc. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen itt is admin admin... de félek hogy reset után még mindig csak ez lesz és akkor már valóban alap beállitáson fog menni ami meg nem lesz jó dolog... Utánanéztem neten is de nem találtam semmit ami segitene...
2011. márc. 14. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!