Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A probléma lentebb, mi lehet...

A probléma lentebb, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 14. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Mint az ábra is mutatja a háttérben, a kapcsolat hibája a Router és az Internet közt van, tehát a routerben kéne ügyeskedned valamit.
2011. márc. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát igen... eddig én is eljutottam, de minden alapbeállításon van, és legutoljára elment a net azóta csinálja, sztem viszem vissza számtech botba, de mondom hátha meglehet csináni azért kösz
2011. márc. 14. 12:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Kell hozzá felhasználónév / jelszó? Mármint a netedhez. Ha igen, lehet, hogy a routerben nincs megadva és így nem tud csatlakozni.
2011. márc. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem kell, itt az az érdekes, hogy manapság elmegy a net, mert az UPC felvásárolta és sz*rakszik állandóan és általában csak úgy sikerül megcsinálni a netet a laptopon hogy kikapcsolom a wifit, meg be, de most ez sem oldotta meg, újraraktam a windows, ez sem, úgyhogy nemtudok mást csinálni... :P
2011. márc. 14. 12:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Húzd ki a router tápját, egy perc múlva pedig dugd vissza.
2011. márc. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

dugd rá az internet kábelt közvetlenül a laptopra. Ha így nem jó, a net szar, resetáld a net modemet vagy hívd fel a solgáltatót.

Ha így jó a net, akkor a router a szar, azt pedig a számtech boltban is meg tudják neked nézni, elég a routert elvinned, nem kell a gép. Elvileg alapbeállításon mennie kellene.

vagy még lehet a wifi kártya is szar a gépedben, az enyém is szarakodik non stop, mert már régi. ha a wifi kártya a szar, elvileg azt is meg kell h tudják nézni a számtech boltban, ha nem gugyerákok. De sztem a router wifi lesz a ludas, általában tönkremenetel előtt ezt szokta csinálni, h egyre töbször szarik be és egyre gyakrabban kell resetálni, és akkor ideig óráig jó. Próbálj valami havertól kölcsönkérni egy wifi routert, és ha azzal jó, megvan a hiba

2011. márc. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a probléma nem oldódott meg, másik laptoppal sem volt kapcsolat, router szervízben átnézték, nincsen semmi baja... :S
2011. márc. 18. 17:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Olvasd el.

Próbáld ki.


[link]

2011. márc. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!