Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi annyira jó a facebook-ba?

Mi annyira jó a facebook-ba?

Figyelt kérdés
Nekem is van facebook-om de én naponta max 10 percet ülök előtte.Hallom hogy mások naponta akár 6 órát is tudnak facebook-ozni.Akik ilyen sokat nyomják azok mit tudnak rajta csinálni?
2011. márc. 14. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Hmm igazábol. Én egésznap fent vagyok de csak úgy, hogy 1 külön fülen van megnyitva ha kapok vmi eseményt v üzenetet akkor átnézek. Hát csetelhetsz... játszhatsz.. kommentálhatsz(ezzel is eltud menni sok idő...) De akik full aktivan vannak 6 órát ott már vmi gond van...:)


Ice;)(16/f)

2011. márc. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a gond ott van vele, hogy lehet benne bármit közzétenni, mint a Twitteren. És ezeket lehet lájkolni is.

AGYRÉM!

Amikor kiírja valami nyomoronc, hogy "Kimentem sz@rni!", aztán 25 másik balf@sz meg lájkolja. Ez kell a mai fiatalságnak waze!

2011. márc. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kepek ***** válasza:
25 milliárd dollárt ér!
2011. márc. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!