Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van most facebookon ez a...

Van most facebookon ez a lehetőség, hogy megnézd, hogy ki nézte meg az adatlapodat. Hogy működik?

Figyelt kérdés
Mer nekem nem megy, valamilyen oldalra átvisz, ahol azt kell bizonyítani, hogy nem spam vagyok, de valami fizetős oldalra vagy ilyesmire átvisz.
2011. márc. 14. 08:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen van, csak neked kell megcsinálni!! :D ha értesz egy kicsit a java programozáshoz akkor meglehet csinálni! Nekem sikerült megcsinálni, csak sajna úgy lehet létrehozni hogy a google chrome webböngésző java platformjába beleépíted! és kész is! kb 1 hetes m unka!


Amúgy a kérdésedre visszatérve a facebooknak ninmcs ien lehetősége külön, ismerős ez a kérdés volt ien az iwiw-nél is és ott is fizetős cucc volt az én hülye fizettem is érte 1500 ft-ot és kaptam helyette egy adathalász vírust!! Én azt ajánlom hogy ne próbálkozz ilyenekkel, inkább magadnak készíts programokat! :)

2011. márc. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!