Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől lassú az internet, ha...

Mitől lassú az internet, ha gyakorlatilag semmilyen program nem megy, amit én beállítottam volna és hogyan lehetne ezen javítani?

Figyelt kérdés

vírusirtó ellenőrzései leállítva!

torrentek leállítva!


Windows Feladatkezelő szerint:

plugin-container CPU: 50-80% között

firefox 20-50% között

+ néha egy két egységet elfoglal (nem lényeg a többi)


2011. márc. 9. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
vírusírtó ellenőrzései leállítva??? ennyiből lehet, hogy bekaptál egy(pár) vírust...
2011. márc. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az ellenőrzései vannak leállítva, nem az állandó védelme, nem mindegy, azért nem vagyok h'lye!
2011. márc. 9. 20:41
 3/7 anonim ***** válasza:
mennyire lassult be?
2011. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a belassulás mértéke változó: néha alig észrevehető, van amikor már nem bírom kivárni az időt, míg betölt egy oldalt, és van amikor, mintha nem is lenne lassítva (lényegében olyan, mintha valami akadályozna az előrehaladást, az néha megszűnik, s ilyenkor a gép visszamenőleg el végzi a műveleteket, melyeket kiadtam neki
2011. márc. 10. 16:06
 5/7 anonim ***** válasza:
más böngészővel is? próbáld a chrome-ot
2011. márc. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
minden programnál és böngészőnél, kivétel az egyik travian bot, de azt csak travianra lehet használni
2011. márc. 11. 18:37
 7/7 A kérdező kommentje:
rá jöttem a gondra: egyszerűen ki kellett tisztítani a gépet, túl poros volt
2011. márc. 11. 18:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!