Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az hogy valamikor...

Miért van az hogy valamikor lejön a netről a számítógép? Routerrel van megosztva a net a gépben egy adapter van és azt írja ki hogy a jeél erőssége kiváló. Pár percig fennt van majd lejön és csak pár perc mulva megy fel ujra rá aztán így tovább.

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Portot nyitottál?
2011. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mit?
2011. márc. 9. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:
2011. márc. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de elég madár vagyok hozzá! A routerem tp-link! Mit kell beállítani a Forwarding-nál? Minek az ip címét adjam meg? stb..
2011. márc. 9. 22:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok biztos, hogy ez a baj. Ez megint tipikusan az a hiba, amihez vagy hat oldalt kéne írni. Mekkora neted van, és hány felé van osztva? A vevő egység is tp link?
2011. márc. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja meg azt akartam kérdezni, hogy van e torrented?
2011. márc. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A vevőegység is TP-link a router 150mbit-es az adapter 54-es. A net csak 5 mbit. A routerhez van egy 8dbi-s antenna is. Nincs messze egymástól a két gép. Mondom azt írja ki hogy a jel kiváló, mármint rácsatlakozik az adapterrel, de aztán 5-10 perc mulva megszakad és azt írja ki hogy nincs a hatókörön belül router. Aztán 5-10 perc mulva megint rácsatlakozi kiírja hogy ajel kiváló aztán megint lelép róla
2011. márc. 10. 16:26
 8/8 A kérdező kommentje:
És van torrentem is!
2011. márc. 11. 03:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!