Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen torrent klienssel...

Milyen torrent klienssel lehet ezt beállitani?

Figyelt kérdés
azt szeretném hogy ne töltsön felfelé, de utorrentben ha 1kb/sec re állitom a feltöltést akkor lefelé sem tölt, valakinek valami 5lete hogy gyorsan tudjak letölteni és ne töltsön felfelé? arányom az jó mert többen használjuk és a haverjaim töltenek otthon felfelé, de én koliban lakok és félek felfelé tölteni.... egyátalán miért nem tölt goyrsan lefelé ha lekorlátozom a feltöltést?
2011. márc. 9. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
nemlehet beállítani
2011. márc. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
minel nagyobb a feltoltesed, aranyaiban annal jobban fogsz tudni letolteni. Ez azert van igy, hogy elkeruljek a te esetedet, azaz hogy mindenki csak letolteni akarjon.
2011. márc. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Globális max feltöltési sebesség korlátozásánál én beállítottam 10re és simán jön a cucc le.

De van progi is rá [link]

2011. márc. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és uTorrentet használok.
2011. márc. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!