Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem indulnak el a YouTube...

Nem indulnak el a YouTube videók a gépemen, csak egy fekete téglalap látszik, és a kommentek. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Regisztrálás nélkül használom az oldalt, azaz mostanában csak használnám.

Többször próbálkoztam a lap újratöltésével eredménytelenül.


Légyszi úgy magyarázzátok el, hogy én is megértsem.


Szőke lány


2011. márc. 9. 10:48
1 2
 1/12 Silvio válasza:

A youtube-on a filmek flash alapúak. Ehhez flash playerre van szükséged:

[link]


Sajnos elég sok frissítés jön ki és folyamatosan kell frissíteni. Ezt bátran teheted. Ingyenes.

2011. márc. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ezt írta ki a linkre kattintva.

"Your Google Chrome browser already includes AdobeŸ FlashŸ Player built-in. Google Chrome will automatically update when new versions of Flash Player are available."


Ha jól értem a kereső mindig magától frissíti a Flash Playart.

2011. márc. 9. 11:23
 3/12 Silvio válasza:

Igen.

Esetleg megnéznéd másik böngészővel a youtube filmet? Internet Explorer vagy Mozilla Firefox.

Itt se mennek?

Eddig mentek egyáltalán?

Otthon vagy céges környezetben (van szigorú IT, aki esetleg tilthatja a youtubot) dolgozol?

2011. márc. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Internet Exploreren megy. :)

Otthoni asztali számítógépről van szó.

2011. márc. 9. 11:55
 5/12 Silvio válasza:

Chrome-ot nem ismerem, mert én nem szeretem annyira (pedig IT-s vagyok..), de a beállításokat nézném át, esetleg a chrom-ot újratelepíteném.


Kellemes napot és böngészést :)


nem is voltál "Szőke"

2011. márc. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez már többeknél bevált,próbáld ki:


"videón, ami megy hiba nélkül, jobb klikk és settings. ott a legelső fülnél Enable hardware acceleration-nél a pipát vedd ki"


[link]

2011. márc. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szia ! nekem is ugyanez a problémám néhány napja már nem megy... Ami érdekes hogy a youtube-on kívüli videókat lejátssza :S Újra telepítettem a Chrome-ot és ígyse történt semmi... Firefoxon meg IE-en viszont megy tehát teljes káosz van a Chrome-al :D Neked sikerült megjavítanod esetleg ?
2011. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nekem meg az a gondom, hogy amikor Mozzillával letölötm az Adobe Flash Playert, feltelepíteném, de nem engedi valamiért, egy Piros karika áthúzva, már nagyond idegesít, most vettem új gépet, Win7 van rajta, segghülye vagyok hozzá, valaki segítsen, mert nem boldogulok, MSN t se engedi megnyitni!
2011. aug. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 GKrisztian69 válasza:

" Nekem meg az a gondom, hogy amikor Mozzillával letölötm az Adobe Flash Playert, feltelepíteném, de nem engedi valamiért, egy Piros karika áthúzva, már nagyond idegesít, most vettem új gépet, Win7 van rajta, segghülye vagyok hozzá, valaki segítsen, mert nem boldogulok, MSN t se engedi megnyitni!"


-Itt a gond ,csak annyi ,hogy zárd be telepítéskor a firefoxot! :)

2013. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 GKrisztian69 válasza:
Ezt a problémát általában ,bármely régi típusú szoftver okozza ,amely bizonyos vmw 9 kodeket telepített fel ,de a problémát még nem tudtam orvosolni én sem...dolgozom rajta! :D
2013. jan. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!