Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudok letölteni olyan...

Hol tudok letölteni olyan programot amivel feljegyezhetem a szülinapokat, névnapokat?

Figyelt kérdés

Valami naptárszerűség vagy figyelmeztetős program,amivel feljegyezhetek névnapokat, szülinapokat...

És nem volna hátrány ha belehetne állítani, hogy mikor figyelmeztessen.


2011. márc. 8. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Az interneten.
2011. márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ha fenn van a gépeden a Windows office ott a Excelben tudsz létrehozni naptárat:)
2011. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2011. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A windows Office -> Excel sosem fog figyelmeztetni.


Viszont az Outlooknak van calendar-resze, es pl a Google-Calendar sem rossz. De, ahogy az elso is irta, szet kellene nezned a neten, van egy csomo program erre a celra. Kerdes, a figyelmeztetesen kivul van-e mas funkcio, amit szeretnel hasznalni, es aszerint keress progit.

(a facebooknak is van, de az telenyom reklamokkal, aszerint, hogy mi a bejegyzes)

2011. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

de csak Win XP-ig jó, Vistára és Win7-re, már nem.

2011. márc. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, a Tódor nyert!
2011. márc. 9. 21:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem siman reklamozasi cellal kerdeztel, ugyanis "kivalasztottad" az ajanlatok kozul az EGYETLEN fizetos szoftvert, ami raadasul feleannyit tud, mint barmelyik masik, egyeb gyarto naptara.

Ezen kivul a Todor nevetsegesnek is mondhato, ennek a mondatnak az alapjan:

"Szeretném megrendelni a programot. A program telepítésekor megjelenő licenszszerződést elolvastam és elfogadom."

A program TELEPITESEKOR megjeleno szerzodest ugy kell elfogadnia a szerencsetlen megrendelonek, hogy meg csak megrendelte... Hahahahaha - es ez "nyert" nalad... ez siman reklamcelu kerdes volt toled, bocs.

Gusztustalan reklam, pont, mint te es a piti programod...

2011. márc. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

T. úriember barátunk!

"A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:19"


ha vetted volna a fáradságot és utánna nézel, kicsit figyelmesebben a programnak, nem állítottad volna azt, hogy meg KELL VENNI!


Milyen korlátozások vannak az ingyenes változatban?

Az ingyenes változatba is korlátlan számú teendő írható be, de egyszerre legfeljebb 10 elintézetlen teendő lehet. Az ingyenes változatban a szoftver minden funkciója teljes mértékben, korlátlan ideig kipróbálható.

[link]


több mint 3 éve használom, és még egyszer sem figyelmeztetett, hogy vegyem meg, mint pár neves cég, Free-nek becézett, alkalmazása!


...erről ennyit!

2011. márc. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én kezelhetőség szempontjából választottam. Megfelel az elvárásaimnak. Teljes mértékben támogatom a 17:52 hozzászólót.És 17:19 miről beszélsz, milyen reklámozás?

Már ne is haragudj, de ha reklámoznám is akkor sem kellene le gusztustalanozni. Meg egyáltalán mit reklámoznék, én csak kis hal vagyok a tengerben... 18/F

2011. márc. 11. 18:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!