Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért dob le a net, ha vezeték...

Miért dob le a net, ha vezetékes telefont használok?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

ADSL netem van, és mellé vezetékes telefon, mindkettő a T-home-nál. A probléma az, hogy ahányszor telefonálok vagy más telefonál a net megszakad és gyakran vissza sem jön ameddig a telefon használva van. Tisztára a modemes korszakban érzem magam a recsegést leszámítva.. :D

Válaszokat előre is köszi


2011. márc. 8. 17:36
 1/5 anonim válasza:
Lehet, hogy a vezetékes telefonod IP telefon és akkor ugyanazt a vonalat használja, mint a net, és valószínűleg a telefon élvez elsőbbséget használatkor.
2011. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal inkább rossz, rosszul van bekötve, vagy egyáltalán nincs szűrő, ami szét tudja választani a telefont és az internet forgalmát. Némelyik telefonkészülék meg valamiért annyira odavág a szűrőn keresztül is, hogy nem megy tőle a net.
2011. márc. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a a szűrő (splitter) van rossz helyre betéve . Ez egy gyufásdoboz méretű bigyóka,de ez csinálja amit pont leírtál.
2011. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sztem a 2. válaszolónak lesz igaza.. splitter van, és tuti jó helyre van bekötve. Ilyenkor mit kell csinálni, ha átüt a szűrőn ?
2011. márc. 12. 14:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy a szűrőt kicseréltetni a szolgáltatóval, vagy ha van rá lehetőség, akkor egy másik telefonkészülékkel kipróbálni.
2011. márc. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!