Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nemrég letöltöttem valamit,...

Nemrég letöltöttem valamit, és vele jött az ask.com. Próbáltam a kiegészítőknél és a vezérlőpultban eltüntetni, de nem találom sehol. Kérem segítsen aki tud! Hogy tudnám eltávolítani?

Figyelt kérdés
Nincs eszköztára, csak ahol a mozilla kiírja az oldal linkjét ahol vagyunk, de onnan nem tudtam kiszedni. Tehát ha beírok oda valamit nem a google keresője adja ki a szót, hanem az ask.com-é. !!!!!
2011. márc. 7. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
programok hozzáadása-ban benne van
2011. márc. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az Ask.com átírja a böngésző configurációját, kézzel kell visszaállítani Google-re:

[link]


Ha nem lenne érthető a leírás:

firefox címsorba beírod: about:config, majd okézod hogy óvatos leszel.

A fenti keresőbe beírod a megadott kulcsnevet, majd amikor azt a találatot kiadja a böngésző, kétszer katt rá, átírod az eredeti szövegre.

Azaz a keresőbe:

keyword.URL -> kétszer katt rá és beileszted: [link]


browser.search.defaulturl -> kétszer katt rá és beilleszted:

[link]


extension.snipit.chromeURL -> kétszer katt rá és beilleszted:

[link]


Újraindítás, és jó lesz.


Ezen kívül a bővítmények és kiegészítők között is ott lehet a program, onnan is tiltható és távolítható.

2011. márc. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!