Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudnám eladni a használt...

Hol tudnám eladni a használt bútoraimat?

Figyelt kérdés

Köszönöm a válaszokat, első sorban internetes felületre gondoltam, ahol meghirdetem. A vatera nagyon drága és nem tudom, hogy még mindig olyan népszerű-e vásárlói körben mint volt.


A noname aukciós oldalakon senki nem érdeklődik. és az expressz.hu-n se.


Egyéb ötletek?

Köszönettel!


2011. márc. 7. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:

A vatera miért drága? 5 Ft feltölteni egy terméket. Az árat meg be tudod úgy lőni, hogy beleszámolod a jutalékot is.

Szerintem megéri ennyit rááldozni, mert ott biztosan találsz vevőt, máshol meg - mint írtad - nem. Például én is most rendezem be a lakásunkat, és csak a vaterát nézem, egyszerűen mert bőven találok megfelelő holmit, akkor minek nézzek mást?

2011. márc. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azért elég durva, hogy 90 e Ft-nál már 4000 Ft jutalékot kér, + 40 Ft feltöltési díjat....
2011. márc. 7. 10:11
 3/4 anonim válasza:
De ha eladod 90 ezerért, akkor övé 4000ft neked még mindig marad 86 ezer, szerintem még mindig jobban jártál, mintha nem adtad volna el... Máshol sem olcsóbb hirdetéseket feladni.
2011. márc. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 DannyZuko ***** válasza:
ha kimész a piacra, akkor helypénzt fizetsz. a használt bútoros megveszi tőled kb 40ezerért. a hirdetési újság, ha elviszik, ha nem, akkor is 1-2000Ft. Tényleg drága a vatere... :) tedd ki 94-ért...
2011. márc. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!