Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan szedhetek le több apró...

Hogyan szedhetek le több apró fájt olyan helyekről mint pl ez: kemia. Unideb.com? total commandert vagy én nem tudom használni vagy nem lehet ilyen helyekre?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

megérdeklődőd a suli FTP szerverének a nevét, felhasználonevet és jelszot (ha van) hozzá...


aztán totalcommandert megnyitod, az ikonokon jobbrol balra addig mész, míg észre nem veszed h "FTP kapcsolat" az egyik ikonnál, rá van írva amugy h FTP....


katt rá...


kapcsolat neve: amit akarsz

kiszolgáló neve: suli/szak/kar FTP szerverének a neve

felhasználó név, jelszo amit mondanak....


ezek után csatlakozás... ha nem akarna csatlakozni próbáld meg ugy h a "passziv modban blablabla" mezot kipipálod, az nálam megoldotta a problémát.

2011. márc. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos az adott laphot nem tudom elkérni az elmitett adatokat. ez esetben nincs semmilyen módszer?
2011. márc. 3. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezzel? [link]
2011. márc. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnos nem ment ez sem mappákat
2011. márc. 4. 09:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!