Mi a torrent?

Figyelt kérdés
2007. jún. 6. 13:51
1 2
 1/12 anonim válasza:
91%
A torrent az egy olyan fájl, ami letöltésre szolgál, de nem tartalmazza a letölteni kívánt dolgot, csak annak elérési útját, útjait. A torrent fájlok megnyitását különböző programokkal lehet megtenni. Pl.: Azoreus, bitcomet.
2007. jún. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
pontosan. és olyan gyorsan jön, ahányan feltöltik. ha neked is lejött 100%-ra, akkor te is feltöltő leszel. és aki most kezdi letölteni, annál gyorsabb minél több 100%-os küldi neki vissza
2007. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
szerintem az egyik legjobb fájlcseréli módszer csak találj egy megbízható oldalt .
2009. jún. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
BitHUmen
2009. nov. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy P2P (peer-to-peer) fájlcserélő.

P2P: Nem központi szerveren, hanem otthoni gépeken tárolt adat. Tehát nem olyan mint a Gyakorikérdések.hu hogy egy szerveren(szervercsoporton)található, ami mondjuk BP visegrádi út 4. -ben található (csak példa), hanem megtalálható nálad, akkor egy amerikai lánynál, egy spanyolnál... és ti nem a visegrádi út 4. -ből szeditek az adatot, hanem kisrészt tőled, amerikából, spanyolból...

Lényegében ennyi.

2010. jún. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Colix ***** válasza:
100%
uTorrent és a BitTorrent is nagyon jó régebb a bitTorrentet használtam mert azt hittem hogy jobb de aztán áttértem az uTorrentre és semmivel se jobb nagyából =, de szerintem a többi torrentes programok között sincs nagy külőbség.
2010. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%

Nem akarlak elszomorítani titeket, de a torrent mindenhol ( asszem egész európában, és még kitudja hol) illegális!

Nem azt mondom hogy ne csináljátok, mert én is csináltak, magyarországon meg főleg nem veszik észre, de ha küldölföd vagytok, pl: Angliában, ausztriában stb.

Am az 1. felelőnek van igaza, mert az a torrent amiről beszélünk.


Üdv.

2010. nov. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
csináltam* bocsi, szokásom hogy elírom:S
2010. nov. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

a torrent?

illegális?

az nem sikerült.


Jogvédett anyagok torrentezése, na az igen.

2011. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Franciaországban ahol pl büntetik és figyelik a torrentezést ott is lehet torrentezni, csak okosan kell. Megfelelő kliensed van akkor tudsz titkosítani, mindig más portot használsz és lazy bitfield is megy akkor nem kapnak el. Csak akkor tudnának, ha visszafejetnék titkosított adatforgalmad, de azt meg nem tehetik meg.
2011. okt. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!