Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vaterán van e valami program,...

Vaterán van e valami program, amivel be lehet állítani, hogy mindenképpen te nyerd meg az adott licitet?

Figyelt kérdés
Van egy termék, amire hiába licitálok, az egyik felhasználó, mindig előttem van 50 Ftal. Persze nem csak előttem más előtt is. És a licitjét, ami magasabb mint az enyém még délelőtt tette meg. Van valami program, amivel ezt meg lehet csinálni, vagy csak sima csalás?
2011. febr. 28. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ötven forinttal van előtted, csak ennyi a licitlépcső. Nekem is volt már olyan, hogy beírtam egy nagyobb összeget, amit max. adtam volna a cuccért de ez nem jelent meg csak mindig én voltam a nyertes míg a licit el nem érte az általam megadottat. Sajnos nem emlékszem hol lehet ezt megcsinálni, de minden felhasználó megteheti.
2011. febr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Meg is van, hogy lehet megcsinálni:

[link]

2011. febr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi csalás nincs benne, legfeljebb nem ismered a Vatera lehetőségeit.

Van egy áru, bármi, ami éppen 1000Ft-on áll a licitben, a licitlépcső 200Ft.

Én azt mondom, megér nekem 5000Ft.-ot. Ezt megteszem a liciten, mire megjelenik, új licitként 1200Ft!

Mire Te megteszel 1400-at, és mire visszanézed már 1600-on áll, a licitlépcsővel feljebb, és én vagyok a nyerő, holott ott sem voltam!

Ez megy egészen addig, amíg valaki nem tesz 5200-at, onnan kezdve nem én viszem.

De ha az utolsó tett 3000-et, akkor 3200-ért én nyertem, ennyiért viszem.

2011. febr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor ez a felhasználó jól felrakta a mércét :) köszi a választ!
2011. febr. 28. 18:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Felhasználó? Inkább vevőjelölt, licitáló..

Ennyit ér meg neki, ennyi..

2011. márc. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!