Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » ZTE blade re netet TP-LINK...

ZTE blade re netet TP-LINK TL-WN321G en keresztül?

Figyelt kérdés

(Android 2.1)ről szeretném elérni a Pc-m adsl netjét erre egy TP-LINK TL-WN321G eszközöm van! (ajándék volt!

A pc-n Win7.

És nagyon láma vagyok a hálózati dolgokhoz ! Tényleg !


Előre is köszönöm


2011. febr. 26. 09:31
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

A TP-link saját Client Utility progijával szerintem meg tudod csinálni. AP módba kell állítani. Majd be kell állítani a Wi-Fi hálózat nevét (SSID), szükség esetén titkosítást, és hidat az Internetes adaptered között (Bridge adapter). Bár ez utóbbi nem biztos hogy kell.


Képek:

[link]

[link]

2011. febr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:
Amúgy a legjobb lenne egy Wi-Fi router, vele a számítógép bakapcsolása nélkül is tudnál a telón Wi-Fi -zni.
2011. febr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

P O C

Köszi, de a mellékelt program nem is hasonlít arra amit mutattál sokkal több beállítási lehetősége van sokat meg nem találok az általad jelöltekből. Ötlet ?

2011. febr. 26. 15:19
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

Nekem egy TL-WN422G -m van. Arról mutattam a képeket.

Talán a TL-WN321G -nek visszabutították a szoftverét, valószínűleg azért, mert olcsóbb modell.

Esetleg megpróbálhatod magával a Windows -al az AD-HOC módot:

http://www.youtube.com/watch?v=zmha-rFlYhk&feature=related


De a legkevésbé idegtépő módszernek továbbra is a Wi-Fi router -t tartom. ;)

2011. febr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!