Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet vissza állítani...

Jas0nx kérdése:

Hogyan lehet vissza állítani firefoxban a "Mit tegyen a firefox ezzel a fájllal" kérdést?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van ez az ablak amikor kérdezi a Firefox h mit tegyen a fájlal, élből továbbítja egy adott programnak, vagy elmenti, alul meg egy checkbox hogy mindig tegye ezt most már ezzel a fájlal. Nos én véletlen a mentésre mentem, és most már kérdezés nélkül az adott fájlt menti is. Nem tudom, hogyan lehetne vissza állítani, hogy újra kérdezze, természetesen uninstall nélkül...
2011. febr. 25. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Eszközök(szerkesztés)/beállítások->alkalmazások->válaszd ki azt a fájltípust, aminél akarod, és állítsd be mellette "rákérdezés mindig".
2011. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget! :)
2011. febr. 26. 02:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!