Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Végleg megszűnt a kep. Tar.hu...

Végleg megszűnt a kep. Tar.hu oldal?

Figyelt kérdés

Nem akartam elhinni, amikor akartam fotókat feltenni a kislányomról, hogy ezt írta ki: "Az Ön által keresett szolgáltatás megszűnt."

Pofátlanság, hogy minden előzetes figyelmeztetés nélkül törölték az egészet, több száz fotót raktam fel oda kategóriákba szedve, nem kevés munkával.

Ilyet megtehetnek?


2011. febr. 25. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Három hetet adtak arra hogy mindenki értesüljön a megszűnésről és időben mentse le képeit. A megadott linken kezdődik az egész oldal, így ha normál módon (nem mondjuk egy konkrét helyre könyvjelzőzve) léptél (volna) be az oldalra, látnod kellett a felhívást és tájékoztatást. Ebből kiindulva megtehetik amit megtettek, nem jogos a panasz, bármennyire is felháborító.

2011. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy a lányom oldala el volt téve a kedvencekbe, automatikusan beléptem oda :(
2011. febr. 25. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Bár nekem nem voltak fent képeim, én se egyből a főoldalra léptem, így sose láttam a kiírást. Éjjel még ment az oldal, ma már nem, meglepett.

Lehet hogy sokan jártak még így, mert hírportálokon se nagyon láttam volna erről cikket vagy figyelmeztetést. De mivel ott van egy hónapja a kiírás, nem lehet őket hibáztatni.

2011. febr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"Három hetet adtak arra hogy mindenki értesüljön a megszűnésről"

Nem időt kellett volna adni, hanem egy mailt küldeni a regisztrált felhasználóknak tájékoztatásul.

De hát ilyen a net, ingyenes szolgáltatásnak, mint az ajándék lónak, ne nézd a fogát.

2011. máj. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!