Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogy tudom beállíta...

Facebookon hogy tudom beállítani, hogy csak az lássa a megosztani kívánt tartalmat, akinek szánom?

Figyelt kérdés

Egy zenekar oldalára szeretnék írni, de úgy, hogy az ismerőseim ne lássák (és nem a személyes üzenetre gondolok)

csak az oldal látogatói lássák


Vagy honnan tudom, hogy az ismerőseim nem látják amiket megosztok, jelen esetben, ha egy zenekar oldalára írok valamit, azt látom az üzenőfalamon nyilvánvalóan, de az ismerősök is látják?

Azt ugyanis nem tudom beállítani.


2011. febr. 25. 12:58
 1/2 Gishart ***** válasza:
Amikor posztolsz jobb oldalt ott van, hogy kik láthassák, s van egy olyan, hogy speciális, vagy nem tom mi a neve, de a legalsó.:D Ott betudod állítani, hogy kik ne lássák
2011. febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az eddig oké, csak azon az oldalon amire írni akarok, nincs ilyen, hogy kik láthatják, akkor honnan tudom, h ki látja ?
2011. febr. 27. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!