Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most kötötték be a Digi...

Most kötötték be a Digi netet. Hogy oldjuk meg?

Figyelt kérdés
Ami érdekes, hogy hiába van wifi, nem megy egyszerre mindkét gépen a net. Tehát vagy csak az egyiken, vagy csak a másikon. Ilyen lehet? Mi a megoldás? Nem értek hozzá, nem is én próbáltam megoldani, hanem egy ismerős, de ő is feladta, nem érti h mi történt.
2011. febr. 25. 02:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a Digivel van gond ,az ő netjük is simán többfelé osztható egy routerrel. Nálatok az a probléma,hogy nincs jól beállítva a router.
2011. febr. 25. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Reseteled a routert, és elolvasod a papírját, hogy-hogy kell beállítani, nem a hülye gyereket hívod át szomszédból, aki azt hiszi, hogy inforamatikus... Ha nem megy hívsz egy igazi informatikust.
2011. febr. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is azt javasolom ,hogy olvasd el a router papírjait.Informatikus nem kell hívni,pénzpazarlás.Menj be a boltba ahol vetted a routert és ,ha ilyen kis üzlet akkor ráér az eladó veled beszélgetni és akkor beszéljétek meg ,hogy mi lehet.

Amúgy ,ha te állítod be sokkal jobb érzés;D

2011. febr. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

Egy routert nem elég csak összedugdosni és kész. Konfigurálni (beállítani) is kell a Webes felületén keresztül, hiszen nem a számítógépeknek, hanem magának a routernek kell csatlakoznia az Internethez azt fenntartani megosztani. Ezen kívül még számos más szolgáltatása is van egy routernek, pl tűzfal funkció.

Ha megmondod pontosan milyen márkájú/típusú routered van szerintem részletesebben is tudunk segíteni.


Addig is itt van egy leírás, ami ugyan TP-Link routerről készült, de nagyon hasznos érdemes egyszer átolvasni:

[link]

2011. febr. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, főleg az utolsónak :) Megpróbálom magam,ha nem megy még megírom hogy milyen pontosan, hátha bővebben is tudtok segíteni :) Végső esetben szakembert hívunk :D Én totál analfabéta vagyok hozzá.
2011. febr. 25. 16:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!