Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért jó, ha a társkereső...

Miért jó, ha a társkereső oldalakon fizetni kell azért, hogy levelet írhass vagy hogy megnézd egy másik ember képeit?

Figyelt kérdés

Eddig minden ingyenes volt, hirtelen mindenért fizetni kell. Miért?

Van aki tényleg elküldi ezért az emelt díjas sms-t?


2009. febr. 15. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztos van, aki kifizeti..

Valószínűleg már nem elég a hirdetésekből befolyó összeg a szerver(ek) fenntartásához..

2009. febr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezért kell mindent így lekorlátozni? Pl. egy hétig küldhetsz levelet meg stb. és ezért elkérnem 800 ftot?:S
2009. febr. 15. 12:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, nem elég a reklámokból jövő bevétel az ilyen oldalakon. Biztos van, aki fizet is. Én még soha nem fizettem ilyenért, és nem is fogok. Nem ezen fog múlni, hogy együtt legyek az igazival.
2009. febr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én sem, de pl. engem zavar h 4 vagy 5 társkeresőn fent vagyok, de sehol sem lehet ismerkedni, mert fizetős... :S
2009. febr. 15. 17:19
 5/7 anonim válasza:

végülis ha azt nézzük, hogy csak eltökélt társkeresők fizetnek, így biztosabb lehetsz abban, hogy nem vernek át egy ilyen oldalon.. de ahhoz már nagyon eltökéltnek kell lenni, hogy valaki ezért fizessen :D

van még elég sok olyan társkereső, ami teljesen ingyenes, és legfeljebb akkor kell fizetni, ha mondjuk sms-t akarsz küldeni egy embernek a honlapon keresztül.. szóval ne ess kétségbe ;)

2009. febr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem esek kétségbe, nem remélem, hogy pont a neten találom meg az igazit, de akkor is bosszant. :)
2009. febr. 15. 19:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy hét/800 forint én ilyet még nem is láttam. Van olcsóbb is, havi, negyedéves vagy éves előfizetéssel, van ingyenes is.
2009. febr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!