Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem reagál a Wifi gombra a...

Nem reagál a Wifi gombra a laptopom? Lenntt

Figyelt kérdés

nah szóval van egy Acer Aspire 5520 tipusú laptopom.. és ott a felső sorba van egy gomb amit ha megnyomunk akkor bekapcsol a wifi,de nekem nem kapcsol be sőt nem csinál semmit.. és azt szeretném kérdezni,hogy csak azzal a gombbal lehet bekapcsolni a Wifit? vagy valami más módon belehet? Mert ha bevan kapcsolva akkor villog narancs sárgán..


kösz a válaszokat előre is


A GÉPEN WINDOWS VISTA VAN


2011. febr. 22. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű a BIOS-ban kell beállítani, mert ott van kikapcsolva vagy le van tiltva a Start menü/Vezérlőpult/Rendszer/Eszközkezelő résznél.
2011. febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tom, az én laptopomon (Lenovo) is van egy gomb, amivel be lehet kapcsolni (pontosabban egy beállítás panelt hozna be, ahol be lehetne kapcsolni), és nekem sem jó, sem Vistával (azzal volt a gép), sem Win7-tel. Valamiért szerintem ezek a rendszerek rosszul kezelik, vagy nem tudom. Érdekes... :D


A gépen nincs kapcsoló, valahol körbe az oldalán? Nekem pl. az elején van.

2011. febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez Fujitsu laptoppal (olcsókategóriás)

Win7-en meg se nyikkant, de XP alatt hasított a gombocska :D


Nem oldottam meg, de volt egy USB-s wifi kütty és azzal toltam...


Olyan megoldásokat találtam neten, hogy forrasszak össze lábakat a wifikártyán és akkor ki van iktatva a kapcsoló és működni fog... :P

2011. febr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a biosban mit állitsak?
2011. febr. 22. 23:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!