Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egy közösségi oldalon...

Ha egy közösségi oldalon bejelölök valakit ismerősömnek (konkrétan az iWiW-en), és akit bejelöltem, visszaigazol, akkor a többi ismerősöm is látja, hogy visszaigazolt, s így már az ismerősöm?

Figyelt kérdés

Elnézést kérek, hogy bonyolultan fogalmaztam, ezért most leírom egy kicsit érthetőbben. Legyen az egyik (mondjuk én) fél Mari, a másik fél pedig (akit bejelölök) Józsi. (Ezek csak kitalált nevek.)

Tehát Mari (vagyis én) bejelöli az iWiW-en Józsit, hogy ismeri. Józsi is ismeri Marit, így visszaigazolja.


Kérdésem: a többiek is látják - azaz kikerül az üzenőfalra -, hogy Mari és Zsuzsi mától (pl. 2011. 02. 25-től) ismerősök?


2011. febr. 22. 14:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést! Zsuzsi helyett *Józsi akart lenni az utolsó mondatban?
2011. febr. 22. 14:22
 2/3 anonim válasza:
az iwiw már nem menő, most a facebook a trendi
2011. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom, látom, hallom... :D


Nekem mégis szükségem lenne erre a válaszra az iWiW-vel kapcsolatban!

2011. febr. 22. 14:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!