Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell egy fórumon más...

Hogyan kell egy fórumon más szövegét idézni?

Figyelt kérdés
Tök egyszerű lehet, mindenki megtudta csinálni eddig, de én nem jövök rá:S
2011. febr. 21. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Elhúzod fölötte az egeret és kék lesz.

Ezen a kék részen jobb egérrel kattintunk és Másolás.

- itt készen vagyunk megyünk oda ahová be akarjuk tenni-

Az új helyen bal klikk,majd jobb klikk és választjuk a Beillesztés-t . Ok.

És örülünk.

2011. febr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ennyit én is tudok. De ott bonyolultabb.

Ott a válasz írójának lehet a bal alsó sarokban válaszolni (idézni) Én onnantól nem tudom.

2011. febr. 22. 21:07
 3/3 anonim ***** válasza:

profibb fórumokon van úgynevezett BBcode ami meghatározza a szöveg szinét méretét stílusát, dölt vagy kövér lehet a szöveg satöbbi, az ilyen módon kiemelt szöveget vagy az ikonok segítségével, vagy manuálisan tag-ek közé zárják. például a gyakorikérdések.hu-n nincsenek ilyen funkciók, mert le vannak tiltva pont azért mert temérdek hozzászólás mellett nem tudnák kellőképpen moderálni, de vegyük példának az én egyik fórumomat [link] van benne pár saját plusz funkció is pl videó beágyazása a fórumba,


na a lényeg ha csak az idézés BBcode-ja kell az így nézki :

[quote]idézni kívánt szöveg[/quote]


egyes fórumokon már eleve van olyan gomb a hozzászólások mellett hogy idézés amire ha rákattintasz akkor a válasz küldő felületen már autómatikusan bemásolja a szöveget a meghatározott tag-ek között

2011. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!