Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elárulnátok, hogyan működik a...

Elárulnátok, hogyan működik a Google Adwords?

Figyelt kérdés
Ez valami olyan szolgáltatás, hogy ha fizetek, akkor ha az illető rákeres a kulcsszóra, akkor az én találataimat adja ki elsőnek a Google? Ez úgy működik, hogy csak be kell írnom a weboldalcímet, amit előbbre szeretnék helyezni, valamint a keresési kulcsszavakat? Én egy konkrét apróhirdetést szeretnék a Google találati listák elejére helyezni. Ezt meg tudom tenni úgy, hogy a konkrét apróhirdetés pontos linkjét adom meg az Adwordsnek?
2011. febr. 20. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:

A súgóban volt, kb 15mp volt megtalálni


"Nincs webhelyem. Ettől még hirdethetek az AdWords szolgáltatáson keresztül?


Ahhoz, hogy a Google AdWords programmal hirdethessen, rendelkeznie kell egy hirdetni kívánt webhellyel.


Ha nincs webhelye, a Google Webhelyek szolgáltatással egyszerűen és ingyen létrehozhat egyet. A Google Webhelyek használatával kapcsolatos rövid bemutató a [link] webhelyen, a Watch Short Tutorial (Rövid bemutató megtekintése) linkre kattintva érhető el. A gyakran feltett kérdésekre pedig a következő webhelyen találhatók meg a válaszok: [link] (Megjegyzés: Ezek a tartalmak nem minden nyelven érhetők el.)"

2011. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!