Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikor veszi át a UPC a Fiberne...

Mikor veszi át a UPC a Fibernetet?

Figyelt kérdés
Tavaly november körül volt egy cikk, hogy a Fibernet csődbement, és átveszi a UPC meg az Invitel.
2011. febr. 19. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Elvileg már át van véve. Egyes hírek szerint megtörtént az átváltás, csak csalnak, mert Fibernet-ként van még mindig feltüntetve. Csak félnek, hogy mivel se a Fibernetnek, se a UPC-nek, se az Invitel-nek nincs jó híre, lelépnének sokan. Mert aki Fibernetnél van, és van hűségidő, az ugye nem mondhatja le. De ha átváltana hivatalosan is UPC-re/Invitel-re, akkor a hűségnyilatkozat megszakadna, mivel aszerint az előfizető Fibernet-re fizet, de ha az megszűnik, akkor a szerződés is megtörne. Szóval kivárnak még...


De ez csak pletyka, mi is erre várunk, mert sajnos nekünk is van belőle, de gyűlöljük, húznánk innen a fenébe. Kerek történetnek látszik, én simán kinézem belőlük, hogy ilyet csinálnak, de egy percig nem biztos.

2011. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát nekem semmi kifogásom nem lenne az ellen, ha a UPC venné át a Fibernetünket....és elvileg nálunk ők lesznek.

Náluk legalább vannak normális netcsomagok, és a kábeltévé sem olyan minőségű mint ezeknél:)


Köszi a választ

2011. febr. 19. 22:37
 3/8 anonim ***** válasza:

bárki bármit mond, a fibernet után a upc kész főnyeremény

egyébként március elejéről vagy végéről szólnak a pletykák, hivatalosan meg 2011 első negyedéve, szóval talán van benne valami

2011. febr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi.
2011. febr. 21. 17:43
 5/8 anonim ***** válasza:
várhatóan április 1-től
2011. febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

sz*r mind a kettő.

Házasságunk előtt a férjemnek upc-je volt, nekem fibernet.

A fibernél elkevertem és elfelejtettem egy agusztusi csekket,nem lett befizetve, de utána hónapokig rendesen fizettem többit, majd következő év májusában jöttek és hátralék miatt kikapcsolták a szolgáltatás. Fél évig nem voltak képesek egy levelet írni, vagy szólni, hogy te birka egy csekk kimaradt....

A férjem kiköttette a upc-t, és a mai napig hívogatják és bírósággal stb-vel fenyegetik, mert szerintük több száz ezerrel tartozik nekik, mert nem adta vissza "a modemet vagy mit." Amit egyébként visszaadott.

2011. febr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem jelzi, hogy elmaradásod van. Csak sajnos sokan a számlalevelet nem olvassák el.
2011. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként az első válaszon jót nevettem. Egy ilyen átadás nem ennyire sci fi. :)
2011. febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!