Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet ilyen beállítást használ...

Lehet ilyen beállítást használni? Kivitelezhető? Értelmes ötletek '+'-ot kapnak, a hülyesség pedig '-'-al lesznek jutalmazva.

Figyelt kérdés

Szóval, a következő lenne:


Itthon router oszt 3 gépre internetet, abból az egyik wifin megy a másik kettő pedig kábellen (plussz 3 telefonra wifit).

Hugomnak a gépe megy wifin, nem szeretném ha ez a tanulás rovására menne ezért szeretnék egy időintervallumot beállítani hogy mikor netezhet. (pl: délután 3-től este 11-ig.)

Egy SMC WBR14-G2-es routerem van ( [link] ). Hogyan kéne ezt kivitelezni? Volt régen egy ismerősöm akivel ugyanígy csinálták, hogy tanuljon és utána legyen a "szórakozás", msn és a többi. :)


2011. febr. 19. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez hogy jön a képbe?

Értelmes ötletek '+'-ot kapnak, a hülyesség pedig '-'-al lesznek jutalmazva.

2011. febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez hasznos lesz:

"kábellen"=kábelen

"plussz"=plusz

"hugomnak"=húgomnak

2011. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát először is, sztem többet elérsz ha normálisan kérdezel, nem mindjárt fenyegetéssel kezdesz. Nem hiszem, hogy bárkit meghat egy mínusz.

Amit te szeretnél ilyennel még nem találkoztam, bár nem sok smc-t láttam még. Esetleg vmi külön programmal, de lehet, hogy egyszerűbb ha elveszed a gépet.

Vagy ezt olvasd el:

[link]

2011. febr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!