Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet kapcsolatom van,...

Internet kapcsolatom van, modem normálisan világit mégse tudok rámenni egy oldalra se. Miért?

Figyelt kérdés

*most is nagy szerencsém van h ezt a kérdést letudtam irni


egy Notebook meg egy normális PC-m van ithon...egy D-Link modemről van hozzá kábelon keresztül net kapcsolat(T-COm).

A Skype-on (MSN helyett) tudok normálisan irkálni mindenkivel aki fent van de ha megnyitom a CHrome-ot ,Mozilla-t vagy IE-t akkor nemtud rámenni egy oldalra se ...valami olyasmit ir ki hogy " az oldal nem elérhető" de érdekes hogy egyszerre a youtube a google a facebook meg még mittudom én mit próbáltam és egyikkel sincs kapcsolat (mind a 2 gépen ugyan ez a helyzet)... néha beugrik és akkor jó minden de már kezd idegesiteni a dolog ... mitől lehet ez ? van rá megoldás ?

próbáltam resetelni a modemet, a gépet de nemhasznált. HELP


2011. febr. 18. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Hali!

Nem tudom, milyen operációs rendszert használsz, de azt hiszem, XP és Win7 alatt megegyezik. Nyitsz egy parancssort (start, futtatás és beírod ide, hogy cmd)

begépeled a következő két sort, utána gép restart és elviekben menni fog:


start netsh int ip reset

start netsh winsock reset


Ugyan ez volt a problémám, csak jó pillanatai nem voltak :D Szó ami szó nekem megoldotta.

2011. febr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen az egyiken XP a másikon Win7 :P ... kipróbálom ...
2011. febr. 19. 01:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!