Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elfelejtettem a wifi jelszavát...

Elfelejtettem a wifi jelszavát! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szval két laptopunk van rá castlakozva de most telóval is akarok csatlakozni de nem tudom a jelszót.Hogyan tunám lekérdezni vagy valami?
2011. febr. 18. 21:08
 1/8 Jakab Dávid válasza:
Vidd el szerelőhöz és az ki tudja irtani a jelszót
2011. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
keres rajta egy apro kis lyukat. Talán még oda is van írva hogy reset. és egy tűvel reseteld.
2011. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
amúgy ha csak a wifi jelszót felejtetted el akkor UTP kábel--->belép---->jelszó módosít (A router jelszó és a Wifi jelszó két külön dolog) ha nem megy akkor marad a reset. Alap jelszó ált. admin/admin
2011. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mi az az UTP kábel?mert nagyon fontos lenne mert megb*sznak ha nem csinálom meg most azonnal
2011. febr. 18. 22:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen rúter is ez? a rútert és a laptopot összekötöd egy kábellel /ez az utp kábel/ ugyan olyan mint ami a modem meg a rúter között van. Aztán belépsz a rúter "oldalára" pl: 192.168.1.1 stb. rúter függő és ott megnézed a wireless settingben.
2011. febr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ööö az csak akkor müxik ha otthon routerről kapod a wifit-t. Mert csak arra tudsz kábellel csatlakozni. Ez egy majdnem telefonzsinór szerű (picit vastagabb) kábel ami belemegy a számitógép hálókártyájába illetve a routerbe tod bedugni. Ha az utcáról kapod a wifit akkor annyi meg egy bambi.
2011. febr. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mondjuk feltételeztem, hogy nem lopott wifiről van szó :D
2011. febr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenki:Dközbe eszembe jutott a jelszó:Dcsak azért volt para mert apám majdnem kitagadott érte:D
2011. febr. 26. 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!