Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail brobléma! Van rá megoldás?

Gmail brobléma! Van rá megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem jön be a gmail oldala az utóbbi napokban, Operán és Firefoxon is próbáltam de semmi.

Azt írja, hogy: Nem lehet kapcsolódni a távoli kiszolgálóhoz.

Tesóm gépén érdekes módon megtudom néznia leveleket, de ez elég macerás így.


2011. febr. 18. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez nem Gmail probléma,hanem a te gépeddel van a gond. Tesód nem tudna neked segíteni,vagy esetleg áthívhatnál valaki hozzáértőt.
2011. febr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Format C:

2. Instal Linux Mint

3. Örül

2011. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Megvan a megoldás!


Felkell telepíteni, a Google Chromot és ott a beállításoknál, a motorháztetők alatti fül, legalján van olyan, hogy Számítógépre érvényes SSL beállítások, ott be kell pipálni mind a 2 kockát (SSL 2.0./Szervertanusítvány/.

Utána meg kell keresni ezt a fájlt C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts. Jegyzettömbel meg kell nyitni és kitörölni belőle mindent, utána lementeni. Ezután kitörölni ezt a host fájlt. Újraindítod a böngésződ és jó is lesz a gmail! Huhúúúúúúú!:)

2011. febr. 19. 14:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez jó,de ahhoz,hogy kitakarítsd ezt a hostot , miért kell a Chrome ?
2011. febr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! a Chromnál tudtam csak beállítani a SSL dolgokat, az operánál hiába is erősködtem.
2011. ápr. 19. 06:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!