Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mini netbookon wifi használata...

Mini netbookon wifi használata hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy mini netbookot. Van benne wifi, de ehhez még mi kell, hogy tudjam használni?

Kell esetleg router vagy valami még?

Valamint azt meg tudom csinálni, hogy itthon van telefonvonal mellé net. Tudom itthon is használni ezzel a wifit? Mert ha foglalt a gép, de szeretnék netezni akkor ez megoldható lesz? Ha igen mi kell hozzá?

Légyszi ne linkeljetek wifi használatáról cikkeket, mert nem igazán értem..és választ egyikben sem találtam a kérdésemre...


2011. febr. 18. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:

"Valamint azt meg tudom csinálni, hogy itthon van telefonvonal mellé net."

Na ez az, amihez router kell - azt viszont be is kell állítani, lejelszavazni, ha nem akarod, hogy azt használja mindenki a közeledben, satöbbi.

A wifi vevő bent van a netbookban, vagyis, ha van valahol ingyenes wifi hozzáférés, akkor arra tudsz csatlakozni - pl hotspotok, eduroam, ha tanulsz, esetleg egyes kávézókban, éttermekben (mekiben) van ingyenes hozzáférés. Ehhez csak te meg a netbook kelletek.

2011. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Pl láttam tescoba 6000-ért wifi routert..akkor csak azt megveszem hozzá és kész?

Én nem igazán értem ezeket a dolgokat :(

2011. febr. 18. 14:27
 3/5 anonim ***** válasza:

ilyesmit képzelj el:


[link]

2011. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen de 6000-ért ne vegyél routert. CISCO-t kapsz 10.000 körül és későbbiekben sok kellemetlenségtől megkímélheted magad. Titkosításra meg MAC-addres titkosítást használj.
2011. febr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!