Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Firefox böngészőbe épített...

Firefox böngészőbe épített hangerőszabályzó. Van ilyen?

Figyelt kérdés

Interneten gyakran nézek videókat és némelyik videó olyan iszonyat halk hogy a windows-ba fel kell tekernem mindig a hangerőt. na most nem ezzel van a gond hanem azzal hogy mindig úgy felejtem. szóval az lenne az igazi hogy a firefoxhoz lenne ilyen hangerőszabályzó külön és akkor ott tudom hangosabbra venni, ideiglenesen időzítve, vagy a weboldalakhoz csatolva az egyedi hangerőbeállítást ... pl ha a [link] oldalon megnézem a híradót az ugyebár kicsit halk és mindig el kell állítanom hozzá a hangerőt. szóval egy weboldalhoz csatolt hangerőbeállítás kellene nekem.


Van ilyen kiegészítő vagy egyéb más program ?


2011. febr. 16. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Win7-ben van lehetőség. A hangerőszabályzón jobb klikk, és a hangkeverőt kell előhozni. Itt minden hanggal kapcsolatos eszköz hangereje csúszkával módosítható. A netes dologhoz pedig úgy kapcsolódik, hogy a böngésző egy-egy pluginnal jeleníti meg a videókat. Van VLC, WMP, Quicktime, stb... online player. Amikor ezek a playerek aktívak, a hangkeverőben is látszik a csúszkájuk, így külön növelhető vagy csökkenthető az adott médiaablak hangereje. Viszont általánosságban elmondható hogy ez szinkronban áll a hangfal hangerőszabályzójával, hiszen amikor növeled a hangerőt szoftveresen, az húzza magával a többi hangeszköz hangerejét is. De van amit tudsz egyénileg is állítani.

Más rendszernél erre gyári példát nem láttam, de lehet van külön program is, hátha valaki tudja.

2011. febr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A mi gépünkön egy kis progi van erre.


[link]

2011. febr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!