Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » FAcebookon mennyi a komment...

FAcebookon mennyi a komment világrekord mert mi most csinálunk egyet és jó lenne tudni mennyit kell elérni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
fúúúú nem tudom, de nem hiszem hogy menne : egy híres sztároldal/ sorozat hivatalos fb oldalának bejegyzései alatt nem ritkák az ilyen 50.000 kommentek(akár többszöröse is ennek,ha már valaki próbálkozott rekorddal), szóval szeriintem nem éri meg miatta ennyit kockulni de ti tudjátok
2011. febr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rekordkísérlet előtt azt is vedd figyelembe hogy az oldal minden olyan viselkedést ami nagy mennyiségben rövid idő alatt történik azt támadónak véli és kitilt amíg nem tudod igazolni hogy ember vagy. Szóval ha arra készültök hogy akár órákon át megállás nélkül kommentelni fogtok, az oldal valószínűleg felfüggeszti a fiókokat.

Ahol eddig több ezres mennyiségek gyűltek össze azok több héten át és különböző emberektől érkeztek, így nem akadtak fenn semmin.

Másrészt sokra mentek ha komment rekordot csináltok. Kinek lesz az jó, vagy változik valamit a megítélésed az emberek szemében? Tudom hogy menő a Facebookon lógni, de hogy ennyit áldozni egy dologra... Ma már nem is az a kocka aki a gépen lóg, hanem aki Facebookon egész nap ha gépnél van otthon vagy másnál, suliban, a buszon, a buliban is telefonról. Valaki írta hogy kis sem lép, mert a telefon frissíti magát, így non-stop látja mi van. Durva.

2011. febr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!