Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítséget kérnék. MI lehet a...

Segítséget kérnék. MI lehet a gond? :S

Figyelt kérdés

A Facebook-ra nem tudok belépni.. új jelszót kellett csinálnom,mert azt írta,hogy vki belépett az USA-ból vagy mi..meg,titkos kérdésre is válaszoltam.Beléptem,az új jelszavammal,de utána nem engedett fel.:S Pedig,nem értem,biztos nem gépeltem el..a régi jelszóval is próbálkoztam,hátha vmiért azt hagyta meg,de semmi. :/ aztán,rámentem arra,hogy küldjenek e-mail-t,kóddal,hogy azt írjam majd be,de nem jött meg,pedig többször is rámentem.:S

Kérlek,vki segítsen,mert fontos lenne fb-re felmennem!

Köszönöm.


2011. febr. 15. 06:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Nos. Én a helyedben azonnal keresnék egy másik böngészőt első körben és a titkos kérdéses megoldással újra csinálnék egy erős jelszót. Ezt követően belépéskor ellenőrizném a mail címet és a többi adatot. Ha azután is belépegetnek, akkor a következők lehetnek: feltörték az emailedet is vagy túl gyenge volt a jelszavad vagy trójai van a gépeden. Utóbbi esetben format c: és install vagy LiveCD-ről bootolni és menteni, ami menthető: minden jelszót újra kell csinálni. Ha csak az emailedet törték fel, akkor csak annak és a hozzá tartozó összes szolgáltatásnak a jelszavait kell lecserélni és még formázni se kell a gépet. Na ügyes legyél.
2011. febr. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!