Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hálózati megosztás probléma a...

Hálózati megosztás probléma a testvéremmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hát az lenne a gondom hogy eddig még jók voltak a megosztások, filmek, zenék stb. most amikor fellet telepitve neki a windows 7 nekem meg XP van azóta nem jó ezt irja ki:

\\Computer2-pc\Filmek nem elérhető el. Lehet, hogy nincs joga a hálozati erőforrás használatához. Lépjen kapcsolatba a kiszolgálo rendszergazdájával,hogy megtudja van e hozzáférési joga


A hozzáférés megtagadva



Akármit csinált, nem sikerült semmi semmi beálitás :S


2011. febr. 14. 20:52
 1/2 bp1985 ***** válasza:
Ujra meg kell osztani. Természetesen nem vendég, meg korlátozott fiókkal kell csatlakozni, hanem rendszergazdaival.
2011. febr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kb. enyit tudtak nekem is segíteni: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

de izgatottan várom a további válaszokat! Egyébként szerintem a jelszavas megosztás a müködő képes:)

2011. febr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!