Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha pl töltök le 1GB vmit...

Ha pl töltök le 1GB vmit egyszerre és töltök le 1GB-t 5 részben és 1szerre van az 5 rész elindítva. (? )

Figyelt kérdés
..akkor ugyanakkor fog lejönni mind a kettő letöltés (egyszerre leszedett meg az 5 részletes) Az 5 részletest úgy gondoltam, hogy 200mb-k (5db) Sry a hülye fogalmazásért, de siettem. Szóval, egyszerre jön le a 2 féle letöltés vagy késik az egyik??
2011. febr. 13. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában nem nagy az időbeli különbség, de a külön szálon futó linkek valamivel gyorsabban jönnek mert jobban kihasználják a sávszélességet.
2011. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :D
2011. febr. 13. 21:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Amit előttem írtál annak nem hiszem, hogy sok alapja van.

Ha így gondolkozol a protokollokban, akkor nem hiszem.

Ilyen kis csomagok mennek és jönnek mikor netezel. 5 csomagot ugyanannyi idő alatt küldesz a hálózatodra 5 helyre, mint ugyanarra a helyre, mivel ez a csomagban csak más adat. Fontos, hogy a hálózatodra küldöd ugyanolyan sebességgel. De mivel ez esetben ugyanoda megy ezért ugyanolyan távolságra van és a hálózat is ugyanaz, szóval az előbbiek érvényesek, mi szerint nincs különbség.

Ez ugye az oda irány, de vissza is érvényes.

2011. febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem teljesen értek veled egyet. A netem 30 megás. Szinte csak prémium előfizetésű letöltőket használok, és ha elindítok egy linket, akkor az jön kb. 2000 kb/s sebességgel. Ha viszont áll vagy 5 linkből, akkor egyenként 6000 kb/s sebességgel is képes futni. Direkt le is mértem az előbb kíváncsiságból, és hamarabb jött le a külön szedett anyag. Nem akarok vitázni, félre ne érts, csak tényként közlöm.
2011. febr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sorry, 600 akart lenni az a hatezer.
2011. febr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha 200ra van korlátozva a szerver és kaptál 3 különböző mirrort akkor érthető. De próbálj 1 nagy fájlt origó vagy valamiről tölteni 1 szálon, majd több szálon. Én leírtam a technológiát hétköznapi nyelven, azt akárhogy csavarod és csűröd, úgy van :)
2011. febr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2011. febr. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. febr. 14. 07:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!