Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnak is rossz a facebook-ja?

Másnak is rossz a facebook-ja?

Figyelt kérdés
Nem működik se a chat és csak akkor jeleníti meg az értesítéseket,ha újra töltöm az oldalt.Más is van így,vagy egyedi problémám van?Ha igen akkor mi lehet az?
2011. febr. 13. 01:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem most működik.

De mostanában sok gondom szokott lenni a facebookkal(a barátaimnak is).Nem működik a chat,üzeneteket 5 perc utána látom stb.

Sz*r az egész.

2011. febr. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is így vagyok..."A chat karbantartás alatt áll"...???A másik partner meg írja,hogy nála nincs ilyen!!!
2011. febr. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

megoldottam:D

jelentkezzetek ki és vissza.nekem megjavult:D

2011. febr. 13. 12:39
 4/6 anonim válasza:
Nekem mindig azt csinálta hogy vissza rakót egy korábbi eseményre eltűntek a képek a linkek a hozzáoszlások de meg oldódtam a problémát (jah meg a chat is rossz volt de megjavult)
2011. febr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha valakit érdekel hogy sikerült megoldani annak le írom: Firefoxon használom ott rámegyünk felül a füleknél hogy eszközök azon belül a biztonság és van felül olyan hogy kivételek arra rámegyünk be írjuk www.facebook.com utána le okézuk facebook-bol kijelentkezés utána megint bejelentkezünk és már jó is :)
2011. febr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem ma szarakszik reggel óta.

Nem lehet legörgetni az üzifalat.

nem nyílnak az üzeneteket

nem lehet semmihez hozzászólni

se egy képet megnyitni

és postolni sem


másnak hasonlo?

2013. júl. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!